Apie mus

brikis

Apie mus

Lietuvos gamintojas BRIKIS

BRIKIS – išskirtinio dizaino rankų darbo papuošalai ir kramtukai vaikams bei suaugusiems iš silikono. Kiekvienas gaminys suvertas atsakingai ir tik iš kruopščiai atrinktų medžiagų. BRIKIS sukurtas remiantis asmenine daugiavaikės šeimos patirtimi bei įvertinus daugelio kitų mamyčių ir tėvelių poreikius.

Ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, silikoniniai papuošalai šiuo metu yra puikus pasirinkimas dėl dizaino galimybių bei tvirtumo, paprastos priežiūros ir prieinamos kainos. Spalvų ir formų įvairovė itin traukia mažylių dėmesį, o minkštas silikonas nepažeidžia dantenų ir mažina diskomfortą dantukų dygimo laikotarpiu.

Gaminiai yra praktiškai išbandyti ir patikrinti, o nuo veiklos pradžios jau daugelis mažylių ir mamyčių yra papuoštos BRIKIO aksesuarais.

Svarbiausia – Saugumas

BRIKIS gaminiai atitinka jiems keliamus ES reikalavimus dėl mechaninių, fizikinių savybių bei cheminių elementų saugumo. Atlikti bandymai ir testavimai mechaniniam bei fizikiniam detalių bei gaminių saugumui patvirtinti. Medžiagos atitinka Žaislų saugos techniniame reglamente numatytas elementų išsiskyrimo iš žaislų ar jų dalių ribines vertes. Visi gaminiai yra higieniški, plaunami šiltu vandeniu su muilu.

Praktiška sudėtis – Silikonas

Minkšto silikono gaminiai yra puikus pasirinkimas mažylio dantukų dygimo laikotarpiu. Visi kramtukai, detalės laikikliuose bei papuošaluose yra pagamintos iš CE sertifikuoto maistinio (angl. Food Grade) silikono, kuris yra antialerginė, bekvapė, higieniška, minkšta ir lanksti medžiaga. Jame nėra bisfenolio A (BPA), ftalatų ar kitų kenksmingų medžiagų. Silikoną galima laikyti ekologišku produktu, nes jis yra 100% perdirbamas. Silikonas beveik nereaguoja sąlytyje su kitomis medžiagomis, nekaupia bakterijų, yra atsparus karščiui ir šalčiui. Iš maistinio silikono taip pat gaminami čiulptukų galiukai, medicinos priemonės, laboratorijų įranga, indai, įrankiai ir formos maistui gaminti: mentelės, keksiukų kepimo formos ir pan.

Stilingi ir laimingi vartotojai

BRIKIS rūpinasi savo klientais ir siekia, kad jūs būtumėte patenkinti savo pirkiniu. Sukurtas didelis aksesuarų pasirinkimas ir mažyliams, ir suaugusiems, tačiau jei nerandate savo svajonių varianto ar norite pakeisti kai kurias spalvas, detales ar segtuką, susisiekite su mumis žinute ar telefonu +37068220003 prieš užsakant prekę – tikrai rasime sprendimą ar sukursime Jums tinkamiausią variantą!

Prisijungti

Prisijungti su prisijungimo vardu ar e-paštu