Papuošalų rinkinys mamai žindymo karoliai ir apyrankė (2)

Papuošalų rinkinys mamai: žindymo karoliai ir apyrankė – švelni rožinė

Produkto kodas: Mom's Set Pink

16,00 

Ne tik praktiški ir stilingi, bet ir naudingi papuošalai mamai, auginant mažylį. Jis tikrai apsidžiaugs, gavęs leidimą panagrinėti apyrankę ar pakramtyti žindymo karolius. Silikoniniai karoliai ir apyrankė naudojami kūdikio maitinimo metu, siekiant sukoncentruoti vaiko dėmesį, taip pat tai puiki nuraminimo priemonė laikant mažylį savo glėbyje. Silikoninė apyrankė gali padėti prisiminti, iš kurios krūties žindėte paskutinį kartą.

Turime

Susijusios prekės

Papuošalų rinkinys mamai: žindymo karoliai ir apyrankė – švelni rožinė

Papuošalų rinkinys mamai: žindymo karoliai ir apyrankė naudojamas žindymo metu ar kaip nuraminimo priemonė laikant mažylį savo glėbyje.

  • Pagamintas iš CE sertifikuoto maistinio silikono detalių,
  • Saugus, stipriau patraukus atsidarantis užsegimas,
  • Hgieniškas, atsparus vandeniui, plaunamas šiltu vandeniu su muilu,
  • Ilgis apie 70 cm

Galime sukurti ir kitų norimų spalvų papuošalus, taip pat vėrinį ar apyrankę galite įsigyti atskirai. Kreipkitės tel. +37068220003, el. paštu brikislt@gmail.com, užpildykite užklausos formą kontaktų skiltyje arba parašykite žinutę brikislt FB svetainėje.

Dėmesio! Prieš kiekvieną naudojimą nuplaukite šiltu vandeniu su muilu ir patikrinkite, ar nėra pažeidimų. Papuošalai gali būti naudojamas tik ant suaugusiojo kaklo bei riešo. Neduokite apyrankės kūdikiui kaip kramtuko! Pilnai išsivystę dantys gali pažeisti karoliukus. Vėrinio užsegimas nėra skirtas kramtymui, gali būti pažeistas mechanizmas. Tai nėra žaislas! Niekada nepalikite vaikų be priežiūros su papuošalais dėl pavojaus paspringti ar pasismaugti!