Pristatymas

Pristatymas ir jo kaina

Dėmesio! Vilniuje prekes galite atsiimti nemokamai! Susisiekite su mumis tel. +37068220003, nurodykite kokius produktus norite įsigyti ir susitarsime dėl prekių atsiėmimo.

Parduotuvė siūlo pasirinkti vieną iš toliau nurodytų pristatymo būdų. Prekės pristatomos konkrečiam asmeniui nurodytu adresu jūsų paskyroje. Pasitikrinkite, ar nurodėte būtent tokį adresą, kuriuo norite gauti savo užsakymą bei asmenį, kuris galės priimti/ paimti siuntą.

1. Pristatymas Lietuvos pašto registruota pirmenybine siunta

Jei norite prekes gauti šiuo būdu, prekių krepšelyje pasirinkite „Lietuvos paštas“.

  • Lietuva  – 2,19 Eur, perkant už 30 Eur ar daugiau, siuntimas NEMOKAMAS (prekių krepšelyje pasirinkite siuntimo būdą „Lietuvos pašto nemokamas pristatymas“). Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo.
  • Europos Sąjungos valstybė – 4,00 Eur,
  • Kitos šalys – 4,00 Eur.

2. Omniva pristatymas į paštomatą

Jei norite prekes gauti šiuo būdu, prekių krepšelyje pasirinkite „Omniva terminalas“.

  • Lietuva – 2,69 Eur, perkant už 35 Eur ar daugiau, siuntimas NEMOKAMAS (pritaikomas automatiškai). Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo.
  • Latvija – 4,99 Eur. Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas nuo išsiuntimo.
  • Estija – 7,49 Eur. Prekės pristatomos per 2-4 darbo dienas nuo išsiuntimo.

Kai tik Jūsų užsakymas bus pristatytas į paštomatą, gausite SMS Jūsų nurodytu mobilaus telefono numeriu ir el. laišką. Jei siuntos neatsiimsite, po 3 dienų gausite SMS priminimą ir priminimą el. laiškuAtminkite – Jūsų užsakymas saugomas paštomate 7 dienas. Po 7 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas mums ir tik po papildomo apmokėjimo šį užsakymą galėsime Jums vėl pristatyti į paštomatą.

Atsiimti užsakymą iš paštomato trunka ne daugiau 15 sekundžių:
1. Gavę pranešimą į mobilųjį telefoną, eikite prie Omniva siuntų terminalo, nurodyto SMS
2. Įveskite pranešimu gautą šešiaženklį durelių kodą
3. Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio terminalo skyriaus ir uždarykite dureles

3. Omniva kurjerio paslauga tiesiai į namus ar biurą

Jei norite prekes gauti šiuo būdu, prekių krepšelyje pasirinkite „Omniva kurjeris“.

  • Lietuva – 4,49 Eur. Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo. Perkant už 40 Eur ar daugiau, siuntimas kurjeriu NEMOKAMAS (prekių krepšelyje pasirinkite siuntimo būdą „Nemokamas pristatymas kurjeriu“).

Prekės pristatomos jūsų nurodytu pristatymo adresu, tiesiogiai asmeniui, kuris nurodytas užsakymo metu kaip gavėjas. Prieš pristatydamas siuntinį kurjeris susisieks su Jumis ir suderins pristatymo laiką (prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8-18h).

Prisijungti

Prisijungti su prisijungimo vardu ar e-paštu